Zapraszamy do skorzystania ze szkoleń
przygotowanych przez ekspertów marki Matizol.

W każdym z nich podzielimy się naszą wiedzą zdobytą przez wiele lat spędzonych na dachach, ale także opowiemy Wam o naszych produktach z perspektywy producenta.

Bazując na ponad 120 latach doświadczenia cały czas rozwijamy naszą ofertę gotowych rozwiązań dla dekarzy a za podstawowy cel obraliśmy dostarczanie produktów najlepszej jakości, które ułatwiają i przyśpieszają pracę.

Odkryj szkolenia Matizol

Szkolenie na żywo z ekspertami Matizol

Instruktaż instalacji krok po kroku

Możliwość otrzymania odpowiedzi na nurtujące pytania

Poznanie nowych rozwiązań skracających czas pracy

Certyfikat po zakończonym szkoleniu

Dostęp do szkolenia na żądanie

Harmonogram szkoleń

Nie znalazłeś pasującego terminu?

Nie szkodzi, możesz już dziś obejrzeć nagranie z oferowanych webinarów na życzenie. Wybierz interesujące Cię szkolenie i wypełnij formularz a na podany adres e-mail otrzymasz linka z nagraniem.

  * Pola obowiązkowe

  Nasi szkoleniowcy

  Robert Rodzik

  Manager szkoleń

  Manager szkoleń i Doradztwa technicznego w Selena S.A. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu i przygotowywaniu szkoleń zarówno dla wykonawców jak i dystrybutorów. Jako doradca techniczny posiada wiedzę nie tylko z zakresu hydroizolacji ale również innych obszarów działalności firmy Selena.

  Damian Kowalski

  Doradca techniczny

  Doradca techniczny w dywizji Hydroizolacji, które doświadczenie dekarskie zdobywał od wczesnych lat młodzieńczych, zaczynając swoją przygodę z dekarstwem od roli pomocnika. Następnie samodzielnego wykonawcy a od kilku lat wraz ze wzrostem umiejętności i wiedzy przekazuje swoją doświadczenie praktyczne i teoretyczne wykonawcom.

  Tomasz Łakomski

  Inżynier Budownictwa

  Od ponad 30 lat inżynier budownictwa. Wieloletni szkoleniowiec i doradca techniczny posiadający szeroką wiedzę zarówno w dziedzinie hydroizolacji jak i ogólnobudowlanej. Z teorią i praktyką wykonawstwa papowych dachów płaskich związany od 1994 roku.

  Małgorzata Szyja

  Senior Product Manager - dachy płaskie i skośne

  Absolwentka Politechniki Łódzkiej Wydział Budownictwa Architektury i Inżynierii Sanitarnej.
  Od początku kariery zawodowej związana z rynkiem materiałów budowlanych, ponad 20 letnie doświadczenie z materiałami hydroizolacyjnymi. Doradztwo techniczne i wsparcie w zakresie rozwiązań inwestycyjnych

  Kontakt ze szkoleniowcami:

  Adres e-mail: szkolenia@selena.com tel. (+48) 801 350 500
  Infolinia czynna: pon. – pt. 08.00- 17.00